Borroka 2020ko Udako Olinpiar Jokoetan – Gizonezkoak borroka greko-erromatarra 130 kg
Borroka 2020ko Udako Olinpiar Jokoetan – Gizonezkoak borroka greko-erromatarra 130 kg | |
---|---|
Borroka greko-erromatarra 130 kg. 2020ko Udako Olinpiar Jokoetan abuztuaren 1etik abuztuaren 2ra bitarte ospatu zen Makuhari Messen[1][2].
Emaitza[aldatu | aldatu iturburu kodea]
Final zortzirenak | Final laurdenak | Finalerdiak | Finala | ||||||||||||||||
Rıza Kayaalp (TUR) | 5 | ||||||||||||||||||
Mantas Knystautas (LTU) | 1 | Rıza Kayaalp (TUR) | 6 | ||||||||||||||||
Eduard Soghomonyan (BRA) | 0 | Eduard Popp (GER) | 2 | ||||||||||||||||
Eduard Popp (GER) | 2 | Rıza Kayaalp (TUR) | 0 | ||||||||||||||||
Alin Alexuc-Ciurariu (ROU) | 0 | Mijaín López (CUB) | 2 | ||||||||||||||||
Mijaín López (CUB) | 9 | Mijaín López (CUB) | 8 | ||||||||||||||||
Kim Min-seok (KOR) | 0 | Amin Mirzazadeh (IRI) | 0 | ||||||||||||||||
Amin Mirzazadeh (IRI) | 6 | Mijaín López (CUB) | 5 | ||||||||||||||||
Muminjon Abdullaev (UZB) | 8 | Iakob Kajaia (GEO) | 0 | ||||||||||||||||
Artur Vititin (EST) | 0 | Muminjon Abdullaev (UZB) | 0 | ||||||||||||||||
Yasmani Acosta (CHI) | 5 | Yasmani Acosta (CHI) | 2 | ||||||||||||||||
Amine Guennichi (TUN) | 1 | Yasmani Acosta (CHI) | 1 | ||||||||||||||||
Iakob Kajaia (GEO) | 9F | Iakob Kajaia (GEO) | 1 | ||||||||||||||||
Elias Kuosmanen (FIN) | 0 | Iakob Kajaia (GEO) | 3 | ||||||||||||||||
Sergey Semenov (ROC) | 3 | Sergey Semenov (ROC) | 1 | ||||||||||||||||
Abdellatif Mohamed (EGY) | 1 |
Bigarren aukera[aldatu | aldatu iturburu kodea]
Repechage round 1 | Bronze medals | ||||||||||
Alin Alexuc-Ciurariu (ROU) | 1 | Amin Mirzazadeh (IRI) | 2 | ||||||||
Amin Mirzazadeh (IRI) | 5 | Rıza Kayaalp (TUR) | 7 | ||||||||
Elias Kuosmanen (FIN) | 0 | Sergey Semenov (ROC) | 1 | ||||||||
Sergey Semenov (ROC) | 11 | Yasmani Acosta (CHI) | 1 |
Amaierako emaitza[aldatu | aldatu iturburu kodea]
Pos. | Borrokalaria |
---|---|
Mijaín López (CUB) | |
Iakob Kajaia (GEO) | |
Rıza Kayaalp (TUR) | |
Sergey Semenov (ROC) | |
5 | Amin Mirzazadeh (IRI) |
5 | Yasmani Acosta (CHI) |
7 | Muminjon Abdullaev (UZB) |
8 | Eduard Popp (GER) |
9 | Abdellatif Mohamed (EGY) |
10 | Mantas Knystautas (LTU) |
11 | Amine Guennichi (TUN) |
12 | Alin Alexuc-Ciurariu (ROU) |
13 | Eduard Soghomonyan (BRA) |
14 | Kim Min-seok (KOR) |
15 | Artur Vititin (EST) |
16 | Elias Kuosmanen (FIN) |
Erreferentziak[aldatu | aldatu iturburu kodea]
- ↑ (Ingelesez) «Wrestling - Men's Greco-Roman 87kg Schedule | Tokyo 2020 Olympics» .. (Noiz kontsultatua: 2021-08-14).[Betiko hautsitako esteka]
- ↑ (Ingelesez) jeandaniel. «Tokyo 2020» United World Wrestling (Noiz kontsultatua: 2021-08-14).